Zengin bir kız bulan eleman, bu kızın ailesinden para koparmayı hedefler. Kız ile konuşur ve babasını ikna etmeleri için inandırıcı bir kaçırma videosu çekmeleri gerekmektedir. Bunun için güzel bir mekan anlayarak kızı oraya getirir. Zavallı kız bunu kabul eder fakat başına geleceklerden habersizdir. Eleman kızı sanki kaçırılmış süsü vererek videoya çekmeye başlar ve ona sert tokatlar atarak koltuğa götürür. Üstünü başını yırtarak oldukça inandırıcı bir şekilde kıza resmen tecavüz eder.

Daha sonra bu videoyu kızın babasına atarak ondan para dilenir. Adam bu parayı vermeyeceğini söyleyince daha çok sinirlenir. İlk seferde başarılı olamayınca ikinci postayı bir arkadaşı ile atmak ister. Zavallı kız yediği yaraktan bitkin düşmüştür ve o erkeğe olan aşkından ne isterse kabul etmektedir. Bu yüzden yatağa başkasının da girmesini kabul eder. İki eleman nefessiz bir şekilde bu kızın amını götünü perte çıkarana kadar sikerler ve çektikleri filmi kızın babasına gönderirler.

En son eve gittiğinde babasının bu işin bir parçası olduğunu anlayan acınası kız, babasının söyledikleri üzerine şok geçirir. Şerefsiz baba, tekrardan gelebileceği bir evin olduğu için bana teşekkür etmelisin diyerek kızı yere oturtur ve ağzına vererek onunla birliktelik yaşar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments