Babam annemi aldattığı için bizimkiler boşanmıştı. Babamın yapmış olduğu bu haysiyetsizlik beni ona karşı baya soğutmuştu ve bizimkiler ayrıldığından beri annemle birlikte kalıyordum. Hafta içleri çalışıp hafta sonları evde olduğu vakitlerde temizlik yapardı. Daha öncelerde de bir kaç kez orasını burasını ellemiştim ve bana hiç kızmamıştı. Cinsel ihtiyaçlarını benim gidermem belki doğru değildi ama yabancıya gitmesini de istemiyordum.

Durum böyle olunca onu günün 24 saati gözetliyor, sikmek için fırsat kolluyordum. Bir sabah kalktığımda evi temizlediğini gördüm. Altında deri etek ile domalmış masayı siliyordu. Arkasına geçerek çavuşu ona sürtmeye başladım. Hiç sesini çıkartmadan ne yapacağımı bekliyordu. Bende bunu fırsat bilip eteğini yukarı sıyırdım ve sıcacık amına sokuo çıkarttım. O kadar sıcaktı ki 5 dakika zor dayanarak boşalmak zorunda kaldım.

Hemen toparlanıp banyoya gittim ve duş aldım. Sikim bir türlü inmiyordu ve sokacak delik arıyordum. Tekrar salona gittiğimde annemi yeri silerken gördüm. O pozisyonda hemen arkasına geçerek bu kez arka deliğine soktum. Onunda hoşuna gitmiş olmalı ki sadece zevkten inkiyordu. Ensest ilişki fantezimi annemle yaşıyor olmaktan mutluyum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.