Arkadaşımın evinde annelerinin yatak odasına giderek etrafı kurcaladığım sırada dostumun annesinin ayak seslerini duyunca hemen saklanacak bir yer aradım. Yatağın ayakları biraz yüksek olduğu için hemen kendimi yatağın altına atarak kadının gitmesini bekledim. Ben o girip çıkacak zannederken kendisi içeri girip üstünü değiştirmeye başladı.

İşte o an salyalarımın akmaya başladığını söyleyebilirim. Neyse bir süre onu izledikten sonra büyük zevke geldim ve sikim taş gibi olmuştu. Hiç yakalanmayacakmışım gibi yatağın altında beklerken birden kafamı yatağa vurdum ve ses çıkınca arkadaşımın annesi beni fark etti. Önce hırsız zannettiği için bana vurmaya çalıştı fakat kim olduğumu görünce biraz sakinleşti.

Neden orada olduğuma gelecek olursak bunu ona açıkladım ve onu biraz sakinleştirmeyi başardım. Daha sonrasında bu kadar sinirli olmasının sebebini anlamıştım. Meğer kadın kocası tarafından ilgisiz bırakılmış ve sikişe aç bir kadın haline gelmiş. Bu yüzden de onun yanan amını söndürmek, bana kalmıştı…

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.