Zenci erkeklerden çok hoşlanan kızımız bu erkeklere bir türlü açılamaz. Çok utangaç olduğu için basketbol oynayan erkekleri her gün izler. Bir gün adamın biri tek başına top oynamaktadır ve onunla göz göze gelir. Adam bu kızın hep kendisini izlediğini bilir ve koşarak sohbet eder. Kız hemen utanarak arkasına döner ve kaçmaya çalışır. Uzun boylu erkek adam kıza basket oynamayı teklif eder.

Benim boyum sizinki kadar uzun değil desede yardımcı olabileceğini söyleyen zenci bir üçlük salladıktan sonra topu kıza verir. Kız bir kaç denemesinde başarısız olunca arkasına geçerek ona yardımcı olur. Kalçasını falan da ellemeyi ihmal etmez çünkü bu kızı düşürebileceğini düşünür. Ardından kız topla buluşunca savunma yapar gibi arkadan yaslamaya başlar. Güzel vakit geçirdikten sonra duş almak için zencinin eve giderler.

Aynı anda suyun altına girer sevişmeye başlarlar. Güzel kalçaları olan sarışını cam duşa kabin arasında okşamaya başlar. Ardından kucağına alarak sevişmelerine hız kesmeden devam ederler. Ciddi baya büyük siki olan adm bu korkusuz kıza duşta biraz yapıştırır ardından odasına getirerek düşürdüğü tüm kızları becerdiği yatakta bu çıtıra güzelce döşer.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.