ccAkşam ki yemek için ayna karşısında elbise denemekte olan kadın bir türlü ne giyeceğine karar verememiştir. Oğlunun fikrini almak isteyen olgun, salonda oturan elemanın yanına gelir ve mavi mi siyah mı diye sorar. Annesini iç çamaşırlarıyla gören oğlan için ikisi de fark etmiyor çünkü tek gördüğü kocaman memeler. Oğlu da kararsız kalınca hatun içeriye giderek kırmızı elbisesini alıp geri geliyor.

Eleman çok beğendiğini ve kesinlikle bunu giymesi gerektiğini söyleyince, bu iç çamaşırlarıyla olmaz diyerek sırtını dönüyor. Sütyen kopçasını oğluna açtırdıktan sonra içeriye giderek iç çamaşırlarını değiştiriyor ve geri gelerek kırmızı elbiseyi giyiyor. Şimdi tam bir afete dönüşen kadın, oğlundan aldığı yardım sayesinde giyeceği elbiseye karar veriyor. Ona teşekkür etmek için kucaklaşıyorlar ve kadın odasına giderek biraz uzanmak istiyor.

Kısa bir süre geçince uyuya kalıyor ve oğlu bunu fark edince dolaptan battaniye alarak kadının üzerini örtmeye geliyor. Biraz yakınlaşarak anne uyan üstün açık kalmış dese de kadın tepki vermiyor. Hal böyle olunca niyeti bozarak kocaman göğüsleri ellemeye başlıyor. Hemen peşine kendine hakim olamıyor ve çükünü çıkartarak 31 çekiyor.

Çok geçmeden annesinin göğüslerine boşalan eleman oradan uzaklaşıyor fakat fark etmediği tek şey annesinin numara yapmasıdır. Uyuyo numarası yapan milf anne yataktan kalkıyor ve oğluna bir kadına nasıl davranılması gerektiğini güzelce anlatıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.