Sabah uyandığım gibi elimi yüzümü yıkadım ve odama dönerken annemlerin odasının kapısının açık olduğunu fark ettim. İçeri doğru kafamı uzattığımda babam çoktan işe gitmişti ve kızıl saçlı annem yatakta uyuyordu. Uyurken sanırım sıcaktan üstünde ki örtüyü atmış ve amı götü meydanda kalmıştı. Muhtemelen gece babamla bir şeyler yaptıkları için çıplak uyumuştu. Hemen parmak uçlarımda içeri girdim ve onun göte bakmaya başladım.

Hatta biraz daha yakından bakarak pembe amcığını dikkatlice inceledim. Tam sikimi çıkarıp 31 çekecekken alarmı çaldı ve uyandı. Orada beni görünce çok korkmuştu ve üstü başı açık olduğu için çabuk odadan çık diye bağırmaya başladı. Biraz utanmış olsam da içeri geçerek onu bekledim.

Her gün yaptığı yogayı yapacağını biliyordum ve o sırada götüne bakarım diyerek beklemeye devam ettim. O içeri geldiğinde götüne baktığımı fark etti ve bu azgınlığımı giderebilmek için ellememe izin verdi. Bununla yetinmeyeceğimi o da biliyordu ve kaçınılmaz son gerçekleşti. Annemle birliktelik yaşadık ve bunu aramızda sır olarak saklayacağımıza dair birbirimize söz verdik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments