Zor bir dönemden geçen kadın ne yapacağını şaşırır. Eşi iş için şehir dışına çıkınca uyurgezer hastalığına yakalanan oğluyla baş başa kalır. Dertleşmek için yakın arkadaşını arayıp telefonda uzun uzun neler olup bittiğini anlatır. Oğlu uykusunda gezdiği sırada onu kaldırır ise travma geçirme riski çok yüksektir. Doktorun dediğine göre kendiliğinden uyanması gerekmektedir. Gece rahat bir uyku çekmek için ilaçlarını alıp yatağına uzanır.

Bu sırada genç adamın hastalık saati başlamıştır, gözleri kapalı şekilde evin içerisinde gezmeye başlar. Hatta öyle ki şişeyi alıp bardağa dökerek su doldurur. Sonrada yanlışlıkla annesinin yatak odasına gelir ve hemen arkasına yatar. Elini attığında karşı cinse dokunduğunu hissedince istemsizce uyuyan çocuğun siki kalkar. Farkında olmadan gecelikli anasının üstündekileri sıyırmaya başlar.

Şortunu indirip ereksiyon halindeki penisi sıvazlar, neredeyse soktu sokacaktır! Çaresiz kadın travma riskine karşı onu kaldırmak istemez ve olan bitenlere sadece seyirci kalmakla yetinir. Belki onu boşaltırsam siki iner düşüncesiyle mastürbasyon yapmaya başlar ama bu oğlanın sokmadan duracak gibi değildir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.