Annem dul yaşamaktan çok sıkılınca yeni koca buldu. Kısa süre içerisinde yeni üvey babam ailemize katılmıştı bile. İşi gereği sürekli gömlek giyiyordu ve bu benim aklımı başımdan alıyor. Genelde olgun erkeklerden hoşlanmam fakat bu sefer hissettiklerim çok başkaydı. Genç kız olduğum için kendi yaşıtlarımla ilgilenmem gerekiyor bunun farkındayım.

Üvey babam işten eve erken gelmişti, annem daha piyasada yoktu. Saate baktığımda gelmesine üç saat vardı. Buzdolabının oraya saklandım ve gizlice yakışıklının oturuşunu izledim. Amımın sulanması için bu adamın karşımda oturması yetiyordu. Elimi şortumdan içeriye sokup mastürbasyona başladım. Sanırım biraz fazla ses çıkarmış olmalıyım ki beni fark etti. Hemen salona giriyormuş gibi yapıp salakladım.

Yanına oturduğumda elim ayağıma karıştı ve elindeki bardağı devirdim. Üstü ıslanınca hemen “ben temizlerim özür dilerim” dedim. Bu sırada kendisi gömleğini çıkarınca beni deliye çevirdi. Kendimi en son deli gibi sik yalarken buldum. Ondan özellikle göt deliğime sokmasını istedim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.