Büyük memeleri olan sarışın orospu, pısırık bir adam ile evlenmiş. Bu adamla neden evlendiğini kendi bile bilmiyor fakat birlikte balayına gitmeye hazırlanıyorlar. Butik otellerden birinden rezervasyon yaparak oraya gidiyorlar. Kadın arabadan indiği gibi otele giriyor ve bizim güçsüz oğlan valizleri zor bela üst kattaki odaya çıkartıyor.

Pansiyonda ki görevli eleman bu kadının göğüs dekoltesine kitlenerek baktığı sırada elindeki yüzüğü görerek geri adım atıyor.Kocası da odaya gelince bir an önce ilişki yaşamak isteyen bu kahpe, üzerini çıkartarak dantelli iç çamaşırlarını giyer. Kocası ile ilişkiye gireceği sırada otel görevlisi kayıtta bir sıkıntı olduğunu söyler ve genç adamı aşağıya inmesini söyler. Fırsattan istifade ederek kıza yavşamaya devam eder.

Yollu kadın evli olduğu oğlan etrafta yokken tam işi pişireceği sırada kocası geri gelir. Biraz içine kapanık bir insan olduğu için pek ses etmeden işine bakar. Daha sonra lavaboya gitmek için görevlinin yanına gider ve sikine yapışır. Bunları gören kocası aldırış etmez ve doyumsuz karısını otel görevlisiyle beraber siker.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.