Her sene olduğu gibi bu sene de sevgililer gününü yalnız geçirecektim. Açıkçası artık çok fazla takmıyordum ve üzülmüyordum. Akşam vakti arkadaşım aradı ve bir sürprizi olduğunu söyledi. Karımı birlikte sikelim mi dediğinde kulaklarıma inanamadım. Önce ona kızdım fakat kız arkadaşım olmadığı için beni de yatakta görmek istediğini söyledi. Hem bu karısının sürekli hayalini kurduğu şeymiş.

Böyle olunca akşam duşumu aldım ve etek traşımı olarak ertesi günün gelmesini bekledim. Öğlen saatlerinde arkadaşım beni arayarak “Kesin geliyorsun değil mi?” dedi. Bende ona asla kaçırmayacağımı söyleyerek telefonu kapattım. Ben geldiğimde her şey hazırdı. Karısını güzelce giydirmiş ve elleri ile gözlerini sıkıca bağlamış.

Hemen yanına gittim ve o ağzından çıkartıp kenarı geçti bende benimkini ağzına dayadım. Oldukça heyecanlıydı ve arkadaşım karısının amını yalamaya başladığında hatun gözününde ki uyku bandını çıkarttı ve çok sevindi. Sürekli istediği şeyin bu gün gerçekleşmesi onu daha fazla azdırmış olsa gerek.

Mutluluklarına beni de davet ettikleri için o kadar çok sevinmiştim ki. Tabi kendimi kanıtlamam gerekiyordu bu yüzden tüm konsantrem ile arkadaşımın karısının götünü parçalayarak siktim. İşimiz bittiğinde bu zevki bana yaşattığı için ona çok teşekkür ederek evden çıktım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.