Gizli kapaklı işler yapmaktan haz duyan genç kızımız, milletin bahçelerine girerek mastürbasyon yapma alışkanlığına yakalanmıştır. Bunu genelde komşularının bahçelerine, ahırlarına girerek gizli gizli yapmaktadır. Bu sefer başına geleceklerden habersiz bir şekilde bir at çiftliği bulur ve oraya girer. Samanlıkların arasına uzanır ve kendisini okşamaya başladığı sırada bir yandan da kitap okumaktadır.

Hadi amını parmaklarsın anlarımda aynı zamanda kitap okumakta nedir? Neyse konuya dönelim, bu çıtır kızımız kendisinin fark edildiğinden habersiz bir şekilde işini yapmaya devam eder. Çiftliğin sahibi önce onu gizlice seyreder ve analar neler doğuruyor diyerek iç geçirir. Kız kafasını çevirip baktığında adamı görür ve özür dileyerek üstünü başını toparlamaya başlar. Elemana aileme yada polise haber vermemen için ne yapabilirim diye sorar.

Önce cebinden para çıkartmak ister fakat çulsuz olduğu için bu durumu çözemez. Aklına sinsi bir plan gelir ve yere çömelerek ağzına almaya başlar. Eleman karısına yakalanmadan samanlıkta bu güzelliğe oral seks yapar. Ardından eve girerek gizlice yatak odasına geçerler ve ters ilişki yaşayarak kızın makatına boşalır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.