Sevgililer gününde erkenden uyanarak flörtü için süslenmeye başlayan esmer güzeli kırmızı takım olan iç çamaşırı ve sabahlığını üzerine giydikten sonra aynanın karşısında kendisini kontrol ediyor. Her şeyin mükemmel olduğuna kendini inandırdıktan sonra uyuyan erkek arkadaşının yanına giderek onu öpücüklerle uyandırmaya çalışıyor.

Muşmula suratlı adam uyandığı gibi seks objesi olarak gördüğü kaşarın kırmızı rujlu dudaklarına yapışır. Erkek bu özel günü büyük bir eşeklik ederek unutmuştur ve özür dilemek yerine daha da zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışınca kızdan postayı yiyor. Bu sırada aşkın oğlu olan eros çiftleri birbirlerine bağlama gücüne sahiptir ve bir şeyler yapmam lazım diyerek düşünmeye başlıyor. Okunu kuşandığı gibi içerideki çiftleri nişan alarak ateş ediyor. Fakat cam kapalı olduğu için ok camdan sekerek kafasına çarpıyor.

İçerideki olayı kurtaramadığı için kadın manitasını evden şutlayarak soyunmaya başlıyor. Bu gün için ona götten vermeye hazırlanmış ve karşılığı görünce hayal kırıklığına uğramıştır. Bu hazırlığı boş geçirmek istemediği içinde vajinasını okşamaya başlar. Bizim şapşal eros ise ok kendi kafasına çarptığı için bu kadına aşık olur. İçeriye girdiğinde çok değişik bir tanışma yaşarlar ve bu çocuğun büyük sikini kullanarak günün daha da piç olmaması sağlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.