Sabah azgınlığını üzerinden atamayan mavi gözlü kadın, kocasına cilve yaparak yanan vajinasını söndürmek istemektedir. Fakat adam işe geç kaldığını söyler ve arkasını dönerek evden gider. Bu kadında yapacak bir şey yok akşama kadar sabredeyim der ve hazırlanarak işe gitmek için evden çıkar.

Aynı zamanda bu zengin züppeyi gözlerine kestiren adamlar, karısını kaçırıp para istemenin planını kurmaktadırlar. Tamda bu gün kadın evden bir tık geç çıkınca planlarını uygulamaya başlarlar. Maskeli birisi kadının ağzını kapatarak kucaklar ve kaçırır. Başka bir eve getirerek sandalyeye bağlar ve kocasını arar.

Karın elimizde diye başladığı konuşmaya eğer parayı göndermezsen karını sikerim diye tehdit eder ve konuşmayı sonlandırır. Kadının da ağzındaki bandı çıkartır ve kusura bakma sana kaba davrandıysam ama bu işler böyle yürüyor diyerek korkusunu gidermeye çalışır.

Fakat tahmin edemediği bir şey vardır. Bu kadın ilgisiz kalmış yarak yoksulu bir orospudur. Hemen kendisini kaçıran adama yavşar ve sikini hedef alarak ayağıyla okşar. Yelkenleri indiren bu hırsız herif, hem parayı alır hemde karıya çakar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.