Uzun süredir bir markete sahip olan yaşlı adam, tek geçim kaynağı bu olduğu için işine özen göstermektedir. Çok fazla müşterisi olmamasından şikayetçi olsa da, bu gün dükkana seksi bir bayan gelir. Kadın su şişesini aldıktan sonra üzerini yalayarak kasaya bırakır. Yardımcı olabileceğim bir şey var mı diyerek soran adam kızdan cevap alamayınca arkadan götünü kesmeye başlıyor.

Sarışın hatun reyonları gezerken birden sebze reyonuna gelir. Orada gördüğü kabağı eline alarak üzerindeki kabanı çıkartır. Kabanın altına sadece iç çamaşırı giymiş olan topuklu orospu salatalığı amına sokmaya başlar. Bir süre amını doldurduktan sonra orgazm olur ve am sularını etrafa boşalttıktan sonra oradan uzaklaşır.

Bunu gören marketçi deliye dönerek kızı polise şikayet edeceğini söylüyor. Ardından kasaya giderek polisi arıyor ve bir kadının dükkana gelip mastürbasyon yaptığından bahsediyor. Telefonu kapattıktan sonra hatun işi biraz daha abartarak bir salatalığı ağzına diğerini amına sokmaya başlıyor. Azgınlıktan deliye dönmüş ne yaptığını o da bilmiyor.

Jartiyerli orospu tatmin olduğu sırada bir polis dükkana gelerek kadını görüyor. Bu kaşarın ihtiyacının ne olduğunu bilen polis sikini çıkartarak kızın ağzına veriyor. Dükkan sahibi ise iyice çılgına dönmüş bir şekilde oradan uzaklaşıyor. Yarak hastası koca memeli sarışın bulduğu sikin tadını çıkartmadan oradan ayrılmıyor. Memur elemanda erik gibi olan kızın önüne koyduğu yetmezmiş gibi göt deliğini de dolduruyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment