Son zamanlarda çok fazla harcama yapmamdan dolayı babam kesenin ağzını biraz daraltmıştı ve son dönem hiç para vermemeye başlamıştı. Sanırım biraz burnum sürtsün istiyordu fakat bu iş böyle olmazdı. Ona bir ders vermeliyim diye düşündüğüm bir vakitte annemin telefon konuşmasına kulak misafiri oldum ve arkadaşına “-Oğlumla rüyamda birliktelik yaşıyordum, gerçekten çok zevkliydi uyandığımda amım ıslaktı.” gibi kelimeler kullanınca aklıma güzel bir plan gelmişti.

Onu sikerek babama karşı olan sinirimi atabilirim diye düşünerek çavuşu çıkardım ve sıvazlamaya başladım. Yarağım kazık gibi olduktan sonra mutfakta yemek işleriyle uğraşan annemin yanına giderek dalgayı ona arkadan yasladım. Ben yaslayınca arkasını dönen annem ne olduğunu idrak etmeye çalıştı ve hemen telefonu kapatarak bana kızmaya başladı.

Ben ise ona “-Telefon konuşmalarının tamamını duydum.” diyerek aklını başından almayı başardım. Bunları babamın öğrenmemesini istiyorsa sikimi yalamasını söyleyerek ondan faydalandım. Tabi ki bununla da yetinmeyeceğim için diğer günlerde de annemle birliktelik yaşayarak babama karşı olan sinirimi üstümden attım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment