Koca memeli anne gündelik işlerini sırasıyla yapmaktadır. Ütü yapıyor, yerdeki kirlileri makineye atıyor, kısacası çocuğunun götünü toplamaya çalışıyor. Ütülerle uğraştığı sırada mavi gömlekli adam kapıdan geçerken annesine yakalanıyor. Bu hazırlığın sebebini soran kadın oğlundan “randevum var” cevabını alıyor. Heyecanla merak eden güzellik onu gel de anlat bakalım diyerek yanına çağırır.

Üniversiteden geldiği için alışkanlık olarak gömleklerini ütüleme den giyen çocuk, bu gömleği de kırışık bir şekilde giymiş. Annesi bu detayı fark ettiğinde verde ütüleyeyim bunu diyerek üzerinden alıyor. Bu sırada kadının koskoca göğüslerinden gözlerini alamayan eleman gömleği çıkarttığında kaslı vücudu gören annenin ağzı sulanıyor. Pantolonu da istediğinde devasa büyük yarağı gören kadın iyice sulanıyor. Kız arkadaşıyla randevuya geç kalacağını dile getiren çocuk biraz aceleci olmasını istiyor. Konu daha öpüşmeyi bilmediğine geldiğinde ise olgun annemiz bu çocuğa yardımcı olmak ister. Öncelikle yanağımı öpebilirsin ile başlıyor, ardından dudaktan öpücüğe geçiyorlar.

Bebek gibi davranan çocuk gözlerini kapatır ve dudaklarını büzer. Öpüştükleri sırada kendisine hakim olamayan kadın koca siki ellemeye çalışınca çocuk kaçmaya çalışır. Annesi ise bu yarağı almakta kararlı olduğundan üzerini çıkartarak memelerini emdirmeye başlar. Bir yandan meme emip bir yandan amcığı ile oynayan erkek, üvey annem nasılsa siksem ne olur diye düşünerek kıvama gelir. Farklı pozisyonlarda, evde kimsecikler yokken esmer olgunu koca yarağı ile terbiye ederek göğüslerine boşalır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.