Sabah mutfakta tabak çanakları raflara yerleştirirken birden oğlum arkamdan geldi ve kahvaltı hazırlamamı istedi. Ona işe gideceğim diyerek başımdan göndermek istedim fakat bana pis pis bakarak sırıtmaya başladı ve “-İşe mi gideceksin?” diye imalı imalı bir soru yöneltti. Ona evet diye cevap verdiğimde elindeki evrakı göstererek bundan babamın haberi var mı demeye başladı.

Muhtemelen işten atıldığımı öğrenmişti ve günlerdir onunla birlikte kocama söylediğim yalanım ortaya çıkmıştı. Neredeyse 1 hafta önce işten atılmıştım fakat bu durumu kocama söylememiştim. Bu durumu oğlumun öğrenmesi hiç iyi olmadı diye düşünürken birden elini göğüslerime getirerek ellemeye başladı.

Ona kızarak ne yaptığını sanıyorsun sen diye bağırmaya başladım fakat eline geçirdiği koz cidden kocamın benden ayrılmasına sebebiyet verebilecek cinstendi. Bu konuyu babasıyla paylaşmaması için onun ağzını bir şekilde kapatmalıydım ve sanırım bir tek onun yöntemleriyle bunu yapabilecek gibiydik. Yani işin özeti beni sikmezse bu konuyu babasına anlatacağını söylediğinde başka çarem kalmamıştı ve onunla birliktelik yaşamak zorunda kaldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments