Kızına resmen evlatlık muamelesi yapan kötü kadın, oğlu ile cinsel birliktelik yaşarken onu evde köle gibi kullanmaktadır. Zavallı kıza evi temizletip yemek yaptırdığı sırada oğluyla seks yapan bu kadın, oğluna karşı davranışlarının aksine kızına yapmadığı kötülüğü bırakmaz. Bu durum kızın ne kadar ağırına gitse de ses çıkarmadan bu evde yaşamak için tüm zorluklara karşı dayanmaya çalışır.

Yaptığı en ufak hatada cezası annesinin amını yalamak zorunda olan acınası kız, bunu mecbur olarak yapar ve kadını mutlu etmeye çalışır. Bir yandan da evde paşalar gibi yaşayan oğlan, annesine çakmanın yanı sıra kız kardeşinin de sürekli ağzına vererek zevke gelmektedir. Bu şekilde bir hayat yaşarlar iken kasabalarına zengin bir adam gelir ve 18 yaşında bakire kız aradığı haberini herkese yayar.

Bunu duyan eleman, koşarak eve gelir ve bu konuyu annesiyle paylaşarak “-Kız kardeşimi satalım.” diye kadının kafasına girer. Zaten sevmediği kızını bir miktar para uğruna satmak isteyen kadın, hemen kendi düğününde giymiş olduğu gelinliği kıza giydirerek görücüye hazırlar. Eve gelen adam, kızı gördüğünde önce malları kontrol etmek için onu soyar ve amına bakarak bakire olduğuna %100 emin olur.

Biraz düşünmesi gerektiği için evden çıkınca, kızı bu adama layık bir kıvama getirmek isteyen kötü kadın kızını oğlu ile ensest ilişki yaşamaya zorlar. Gariban kız bunu ne kadar istemese de sırf annesinden korktuğu için tüm bu olan bitenlere sessiz bir şekilde dayanmaya çalışır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.