Bulaşıkları yıkayan tombul memeli kadın, işlerini bitirip biraz dinlenmeyi planlamaktadır. Evde kimse yokken hazır şu işleri bitireyim de biraz uzanayım der. Bu sırada kirli bir tabağı yıkarken üzerine su sıçratır. Üstü başı çamaşır suyu olunca elbisesini çıkarmak ister. Hazır evde tek başımayım ne olabilir ki diye düşünür ve mavi kıyafeti çıkartıp önlüğünü bağlar.

Kalan bulaşıkları da hallettikten sonra göğüslerinin ne kadar da büyük olduğunu fark eder. Onları okşarken birden kendinden geçer ve elini bacak arasına götürür. Hafif kıllı amcığını okşamaya başlar ve kendinden geçer. Bu sırada eve gelen oğlundan habersizdir. Eleman içeriye girince annesini uygunsuz bir halde görünce çavuşu çıkartır ve gizlice 31 çekmeye başlar.

İnleyerek mastürbasyon yapmakta olan kadın, dikizlendiğinin farkında bile değildir. Çok geçmeden oğlunu fark eder ve hemen toparlanarak kocaman memelerini eliyle kapatmaya çalışır. Yakalanan oğlan ne yapacağını bilemez ve bu günün özel bir gün olmasından dolayı aldığı hediyeyi anneciğine verir. Cici anne bu tarz hediyeler yerine kocaman bir siki tercih ederek oğluyla ilişkiye girer.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.