Kendinden çok eşinin mutluluğunu düşünen iş adamı, son zamanlarda yoğun tempolu çalışma ve cinsel hayatındaki problemlerden dolayı karısıyla pek ilgilenememektedir. Güzel bir araştırma sonrası onu masaj salonuna getirmeyi planlıyor. Önceden masör ile konuşarak tüm plan projeyi ayarladıktan sonra karısının koluna girdiği gibi yola çıkıyorlar.

Böylesin güzel bir kadını yatakta tatmin edemediği için kendisinden utanç duyuyor olsa da, bu işi onun yerine yapabilecek birisini bulduğu için çok şanslı hissediyor. Salona geldiklerinde sanki daha önce hiç karşılaşmamış gibi elemanla selamlaşıyor ve olan biteni izleyebilmek için karartılmış camın arkasına geçiyor.

Kadın tamamen soyunduğunda işin ehli yanına gelerek narin dokunuşlar ile hatunu kıvama getiriyor. Bu olanları kocasının izlediğinden habersiz olan kadın, hem bedenini hemde iri yarak yemeye hasret kalan amını rahatlatarak buradan güler yüzle ayrılıyor. Karısını siktiren koca ise ekstra cuckold ücreti ödediğinde çok memnun kaldığını söylemeden duramıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.