Her mahallede evde elektronik cihazlarda bir sıkıntı olduğunda danışılan birisi vardır. İşte bizim mahallede de o kişi bendim. Bütün komşular televizyon bilgisayar herhangi bir elektronik cihazda sorun olduğu zaman beni arayıp yardım isterdi. Bu yüzden iki apartman yanımızda oturan komşum beni aramıştı ve tv ye görüntü gelmediğini bu konuda bilgin var mı diye yardım istemişti.

O gün çok yoğun olduğum için şu an olmaz ama yarın uğrayabilirim dediğimde çok sevindi. Ertesi gün öğlen vaktinde alet çantamı yanıma alarak komşumun evine gittim. Kendisi evde yoktu ve sadece ateşli karısı vardı. Bu karıya mahallede arkadaş ortamında yollu diye hitap ediyorduk. Sebebi ise kısacık şeyler giyerek malları sergilemeyi seviyordu.

Neyse içeri girdim ve arızayı çözmeye çalıştım. Beni aşan bir durum olduğunu söylesem de karı resmen bana kur yapıyordu. Aradan bir süre kayboldu ve ona bakmak için kafamı yatak odasına uzattığımda bu orospuyu çıplak gördüm. Çok geçmeden yanıma geldiğinde üzerinde sadece iç çamaşırları vardı ve televizyonun bahane olduğunu o zaman anlamıştım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.