Yan eve bir kaç ay önce taşınan komşumun efsanevi bir karısı vardı. Bu kadın sürekli gecelik ve seksi çamaşırlarla evde geziyordu. Onu gördükçe evdekini polise şikayet edesim geliyordu. Yalan yok bu karı ferrari benim evdeki tofaş. Neyse nasıl daha iyi gözetleyebilirim diye düşünürken gidip milyoncudan dürbün aldım.

Camın kenarına geçtim ve bu kahpeyi izlemeye başladım. Onu izlediğimi fark etmiş olmalı ki kalçalarını kıvırtarak bana doğru bakıyordu. Kendimi biraz fazla kaptırmışım herhalde karımın geldiğini duymadım ve beni komşumu gözetlerken yakaladı. Kafama vurdu ve seni evden atacağım diyip içeriye gitti. Bütün kıyafetlerimle birlikte geri geldiğinde beni kapının önüne koydu vicdansız. Sanki onu aldattım. Alt tarafı az da olsa güzel göt göreyim demiştim.

Neyse kapıda ne yapacağım diye çaresizce beklerken komşunun karısını marketten dönerken gördüm. O kadar ateşliydi ki bu soğuk havada içimi ısıtmayı başarmıştı. Ona durumu anlatınca beni evine davet etti ve karım ile yapamadığım çoğu şeyi onunla yaptım. Buna götten sikiş de dahil!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.