Sikiş yapmadan duramayan olgun bayan, kocası ile devamlı olarak ilişki yaşamak istemektedir. Bunun için evde sürekli seksi kıyafetler giyerek gezer ve onu baştan çıkarmak için elinden geleni yapar. Bir baltaya sap olamayan adamın bu dördüncü evliliği olduğu için bu yiyici karıyı da boşamayı düşündüğü için ona hiç pas vermez ve evden çıkıp gider.

Azgınlığı ile yalnız kalan kadın ne yapacağını düşündüğü sırada uyuya kalır. Eve yeni gelen üvey evlat ise koltukta uyuyan yeni annesini görünce iç geçirir. Peder beyin yeni eşi de erik gibiymiş diyerek biraz söylenir ve telefona odaklanır. Bu sırada aslında uyuyor numarası yapan kadın, bu genç adama iş atarak kendisini siktirmenin planını kurar ve üstünü aralar.

Bunu gören gencin salyaları akmaya başlar ve akşama malzeme çıksın diyerek kadının erotik fotoğraflarını çekmeye başlar. 3-5 tane çektikten sonra yere oturur ve net olup olmadığını kontrol ettiği sırada gözlerini açan kadın, hadi beni sik der ve tekrar gözlerini kapatır. Terbiyesiz adam bunu ne kadar yapmamak için kendisini tutsa da daha fazla dayanamaz ve cici annesine kayar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.