Dar taytıyla spordan dönen balık etli kadın yemek yapan kocasının dudaklarına yapışıyor. Öpücük sonrasında kızlarının nerede olduğunu soruyor. “İçeride erkek arkadaşıyla televizyon izliyor” cevabını aldığında şok geçiriyor. Çünkü geçen bölümden hatırlayacak olursanız bu hıyar herifle bir anlaşma yapmıştı. Kızından ayrılması karşılığında güzel amını siktirmişti. Dolandırıcı herif hem karıyı sikmiş hemde kızından ayrılmamıştır.

Sinirleri tepesine zıplayan milf hemen içeriye koşturuyor. Kızına git babana yardım et diyor. Puştla başbaşa kaldığında ise evimden defol git diye bağırıyor. Adamın cevabı ise “Sikimi yala beni boşalt bende gideyim yoksa bütün gerçekleri kocana anlatırım” diyor, kadını tehdit ediyor. Çaresiz kalan olgun bayan kocası ve kızı mutfakta sofrayı hazırlarken içeride damat bozuntusuna sakso çekiyor.

Bir kere ağzına alınca sikin büyüklüğüne aşık oluyor. Bu sefer kendi isteği ile üst kata yatak odasına çıkıyor. Evdekilere yakalanmadan kıçını siktirmeye başlıyor. Neredeyse 50 dakikalık sikişin sonunda dölleri tam amcığına almışken kızı gelip ikisini yatakta basıyor. Erkek arkadaşı ve annesinin çakışması ne kadar acı verici tahmin edebiliyor musunuz?

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment