Yeni evlenmiştim ve seksi karıma kavuşmanın sevinci bende başkaydı. Her gün birlikte yatıp kalkıyoruz ve cicim aylarında bol bol ilişkiye giriyorduk. Bunun kız kardeşi evdekilerle kavga etmiş ve ablasına telefon edip bizde kalmak istediğini söyledi. Haliyle kırmamak için ablası olur gel dedi. Mavi saçlı baldıza misafir odasını verdik ve geceyi bizde geçirdi.

Ertesi gün sabah kalktığımızda kızıl saçlı karımın canı yarak yemek istemiş. Bizde ilişkiye girmeye başladık ve köşeden baldızın bizi izlediğini gördüm. Sesimi çıkarmadım çünkü eşim arkası dönük olduğu için fark etmedi.

Bana bakıp göğüslerini avuçlamaya başladı ve tişörtünü sıyırıp memelerini gösterdi. Daha sonra telefonumu işaret edip odasına geçti. Önümde domalan karıma çakıyorum bir baktım telefondan görüntülü baldız arıyor. Odada domalmış bana kendini gösteriyor, hemen bir bahane uydurup karıma kaymayı bıraktım.

Misafir odasına geçip mavi saçlı baldızın amını dillemeye başladım. Tam icraata başlayacakken karım odaya girip bizi bastı, telefonumdaki fotoğrafları görmüş. Kız kardeşine kızıp bağırdı fakat sonrasında erkeğimi elimden alamazsın diyerek grup yapacağız dedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.