Üniversitede örgün okuduğum için çoğu dersim sabahtandı. Bu yüzden güne çok erken saatte başlayarak okula yetişmem gerekiyordu. Sabah gözümü açtığım gibi banyoya gittim. Hem çişim vardı hem de bir an önce banyo yaparak evden çıkmam lazımdı. Kapıya doğru yanaştığımda kapının açık olduğunu ve içeriden su sesi geldiğini duydum.

İçeride ki kişi annemdi ve üzerinde sadece havlusu vardı. O çıktıktan sonra ben girip tam işimi halledecekken geri geldi. Bedenini kremlemesi gerektiği için iki dakika arkanı dön ben halledip çıkarım dedi. Tamam tamam diyerek onu banyoya aldım. Üstünden havluyu düşürdüğünde onun kaseyi gözetlemeden duramadım. İstemsizce sikim kalkınca mecbur tokatlayarak boşalttım.

Bir sonra ki gün ikimizde uyuya kaldığımız için geç kalacaktık. Bu yüzden birimizden birisi banyo için müsaade etmesi gerekiyordu. Annem hadi önce sen gir dedi fakat ben duşa girdikten bir kaç dakika sonra o da banyoya girip bende duşa kabine girebilir miyim dedi. İşte o an hayallerimi süsleyen olgun annemi sikme fırsatı yakaladığımı anlamıştım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.