Yeni karım dul bir bayan olduğu için önce ki eşinden 2 adet kızı vardı. Kızlar ile henüz tanışma fırsatım olmamıştı çünkü onlar yurt dışında bir üniversitede okuyorlardı. Hanım sağ olsun onları benimle tanıştırmak için eve davet etti ve güzel bir haftasonu geçirmek için epey heyecanlıydım. Umarım üvey kızlarım beni sever diye düşünürken çok geçmeden o gün gelip çattı.

Kızlar geldiğinde epey sevimli görünüyorlardı. Onları daha önce fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla tanısam da gerçekten çok tatlı birer kızdı. Bu kızlara babalık yapmak benim için zevkli olacak diye düşünmeye başlamıştım. Neyse kızların karnı aç olduğu için annelerinden yiyecek bir şeyler istediler. Eve alışveriş yapmadığımız için karım hemen ben gidip alırım siz kaynaşın diyerek evden çıktı.

Kızlarla içeri geçtiğimde garip garip bakışları beni tedirgin ediyordu. Sanırım beni sevmediler diye düşünmeden duramıyordum fakat onların amacı biraz farklıymış. Yanıma gelip oturduklarında ve ellerini penisimin üstünde gezdirdiklerinde bunu daha net anladım. Ben onlara bunun doğru olmadığını söylesem de yaptıkları kaşarlıklardan dolayı onların taze az sikilmiş amcıklarını becerdim. Her şey tıkırındaydı ve tam toplanacağımız sırada karım bizi iş üstünde yakaladı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.