Daha evleneli bir kaç hafta olmasına ramen kocasının penisinden memnun kalmayan kadın çıkar yol aramaktadır. Bunun için üvey oğlunu gözüne kestiren olgun hatun, genç erkeğin odasına sinsice girer. Yatakta uyuyan olan elemanın yanına usul usul sokulur ve yatağın üzerine çıkarak üzerinde bulunan battaniyeyi sıyırır. İç çamaşırlarıyla yatan üvey oğlunun siki baksırdan çıktığı için ona ulaşması zor olmaz.

Vakit kaybetmek istemeyen olgun kadın, hemen dalgayı ağzına alır ve emmeye başlar. Zevke gelen oğlan uykusunda uyurken rüya gördüğünü zanneder fakat gözlerini açtığında babasının yeni evlendiği kadını görür. Hemen sen burada ne yapıyorsun babam görürse bizi öldürür gibi şeyler söyleyerek toparlanmaya çalışır fakat yaraksız kalan azgın milf durmak istemez.

Baban güzel sikemiyor oğlum diyerek girdiği konuşmaya lütfen bana yardım et diyerek çocuğu yoldan çıkartmayı başarıyor. Heybetli çükü ile annesini düdükleyecek olan eleman, bu konuyu babam öğrenmediği sürece istediğin zaman seni sikerim diyerek sarkık memeli hatunu doyurmayı başarıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.