Okuldan sonra kız arkadaşım bize gelsene birlikte vakit geçiririz dedi. Benim açımdan hiçbir mahsuru yoktu olur dedim. Onlara gittiğimde salonda duran teleskop dikkatimi çekti. Sevgilimin gökyüzüne merakı yoktu bunu iyi biliyordum. Kimin olduğunu sordum ve kaynanamın astronomiye ilgi duyduğunu söyledi. Hatta neredeyse delisiymiş diyebilirim, bu aletin başına geçip gece gündüz yukarıyı izliyormuş.

Hayatımda hiç böyle bir alet görmediğim için merakımdan deliğine gözümü dayayıp nereye baktığını görmek istedim. Karşı binada yalnız yaşayan genç bir adamın dairesine bakıyordu. Gördüklerimi kız arkadaşıma söyledim, kaynanam sapığın tekiydi ve kendisinden küçük erkeklerden hoşlanıyordu bunu öğrenmiş olduk. Arkamızda birden ses duyunca yakalandığımızı anladık. Milf karı oyuncağına dokunduğumuz için bizi azarladı.

Sevgilim hemen benimde gökyüzüne karşı çok ilgili olduğumu söyledi, böylece kıvırıp durumu düzeltebilirdik. Kaynanam bunu öğrenince çok sevindi ve sana bir kaç şey göstereceğim delikanlı dedi, kız arkadaşımı odasını temizlemeye gönderdi. Önümde domalıp arka deliğini sikmemi istedi, kasanın güzelliğini görünce dayanamadım fakat sonunda yakalandık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.