Gözüne bir ev kestiren hırsız, tanınmamak için kar maskesini takarak evin yanına gelir. Camdan içeriye bakar ve kimsenin olmadığından emin olduktan sonra tornavida yardımıyla kapıyı açar ve içeri girer. Evi talan ettiği sırada üst katta duşta olan ev sahibinden habersizdir. Duştan çıktıktan sonra dişlerini fırçalayan hatun, alt kattan gelen tıkırtı seslerini duyar ve kocasının geldiğini sanır.

Altına iç çamaşırı giyip üzerin bir havlu yardımıyla kapattıktan sonra duştan çıkar ve aşağıya iner. Ortalığın dağınık olduğunu görünce biraz endişelenir ve mutfağa doğru yürür. Tam bu sırada maskeli adamı görür ve çığlık atarak kaçmaya başlar. Kendisini fark eden kadını kısa süre içerisinde yakalayan eleman bağırmasın diye ağzını sıkıca kapatır. Hala kaçmaya çalışan kadını iple güzelce bağlar ve ağzına bir şeyler tıkıştırır.

Soyguna girdiği evdeki kadına zorla götten sokuyor

Evi arayıp taramaya devam eder ve değerli bir eşya bulmayı ümit eder. Fakat tam bir fakirin evine girdiği için şanssızdır ve hiç bir şey bulamaz. Böyle olunca yatakta çıplak bir şekilde bağlı olan kadının yanına giderek onu önce tokat manyağı yapar ardından zorla tecavüz ederek hıncını çıkartır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.