Kocası sürekli şehir dışında iş yaptığı için eve ayda yılda bir gelmekte olan kadın bu durumdan çok sıkılmıştır. Kız arkadaşlarıyla bir partiye gitmeye karar veriyor ve öncesinde seksi bir elbise alarak kuaföre gidiyor. Kuaförde saçlarını da yaptırdıktan sonra parti vaktinde mekanda hazır bekliyor. İşler pekte beklediği gitmiyor çünkü hiç bir erkek ona sarkıntılık etmiyor ve af edersiniz götüne baka baka eve dönüyor.

Bu sırada salonda kendi halinde televizyon izleyen oğlu eve gelen üvey annesini görüyor. Canı sıkkın olan olguna neler olduğunu soruyor. Mutsuz kadın her şeyi açık açık evladına anlatıyor ve içini döküyor. Ona bir kaç tavsiye veren üvey oğluna teşekkür eden kadın keşke her erkek senin gibi anlayışlı biri olsa diyerek minnet duymaya başlıyor.

Bu sırada oğlan “Sana yardımcı olabileceğim bir konu var mı?” dediğinde kadın dertleşmek iyi geldi fakat kendimi tatmin edecek birisi gerekiyor diyerek cinsellik konuşmaya başlıyorlar. Aradığın şey uzaklarda değil daha yakınlara bakmalısın deyince artık ipin ucu kaçıyor ve yakınlaşmaya başlıyorlar. Bunu yapmasının doğru olmadığını düşünen kadın anlık olarak dursa da yanan amını söndürebilecek bu fırsatı kaçırmak istemiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.