Eşini kaybetmenin hüznü ile yaşamına devam eden kadının bir gün kapısı çalar ve takım elbiseli bir adam karşısına çıkar. Adam, ölen eşinizin kapanmamış hesapları var umarım siz yardımcı olabilirsiniz diye içeriye girer. Meraklı kadın bunların neler olduğunu sormak için adamı salonu göstererek birlikte içeriye geçerler.

Şapkalı beyefendi, kocasının borcunun olduğu söylediğinde daha acısı taze olan hanımefendi haberi olmadığını söyler. İşleri biraz daha detaylı anlatınca bu kadının oğlu da içeriye girerek neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Evlerine gelen bu adam, ölen kişinin kendisine 85.000$ borcu olduğunu dile getirdiğinde kadın resmen deliye döner. Bu kadar parası olmadığını ve bu borcu ödeyemeyeceğini dile getirir.

O kadar parası olmadığını söylese de bu mafya adamı evi satıp o borcu ödeyebileceklerini söyler. Kadın iyice feryat ederek ısrarla o kadar paramız yok bu parayı ödeyemeyiz demeye devam eder. Tüm seçenekler tükendiğinde adam yapabileceğiniz bir şey var diyerek konuya girer. Eğer oğlunla birlikte olur ve bunu videoya çekmemi izin verirseniz bende bu filmi satarak gelen kazanç ile kocanızın borcunu silerim der. Bunun üzerine çaresiz kadın ilk başta ne kadar reddetse de buna mecbur kalır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment