Çiçek yetiştirmekten aşırı derecede keyif alan köylü kızı sabah saatlerinde çiçeklerini sulamaktadır. Saksıdaki çiçeklerinin yanına gittiğinde onlara “sizi bir an önce büyütüp kocaman yapacağım” diyerek kendi kendine konuşmaktadır. Bu sırada komşu çocuğu bu fıstığı bahçede görünce içeriye girer ve selamlaşırlar.

Eleman çiçekleri nasıl daha çabuk büyüteceği konusunda atıp tutmaya başlayarak kızı kandırmaya çalışmaktadır. Erkek eli değmemiş olan bu çıtırı uzun zamanlardır takipte olan piç sonunda bu gün planını devreye sokarak kızla yakınlık kurmayı başarır. Ardından içeriye geçerler ve eleman pantolunun fermuarından dalgayı çıkartıp kıza bunu bir çiçek gibi düşün ve memelerini göster dedikten sonra, sevimli kız ürkmeye başlar.

Korkulacak bir şey olmadığını ve çiçeklerin sevgi ile daha iyi büyüyebileceğini söyleyen eleman aylarca beklemek yerine daha kısa sonuç veren bir test yapmak istemektedir. Kız büyük göğüslerini gösterdiğinde sik birden dikelir ve işe yaradığını gördüğünde dudaklarına sıcak bir öpücük kondurur.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.