Şehir dışından bekar evime kalmaya gelen ailem bir süredir bizde kalmaktadır. Ve annem olacak olgun kadın biraz meraklı bir tiptir. Onu avlamak için sinsi bir plan kurarak soteye yattım ve izlemeye başladım. Benim evden çıktığımı zannedip odama geldi ve çekmeceleri kurcalarken onu suç üstü yapacaktım. Çekmeceme bir miktar para koyarak onu kolayca bulmasını sağladım.

Paraları bulan orospu validem hala durmadı ve odamı karıştırmaya devam etti. Bu sırada içeriye dalarak burada ne aradığını sordum. Hemen saçmalamaya başlayan anam, bu paraları nereden bulduğumu sordu. Bende çalışarak kazanıp biriktirdiğim paralar diyerek onu haksız çıkartmaya devam ediyordum.

Hem virüs dönemi hemde paralardaki mikrop gereği ellerine dezenfektan sıkmasını söyledim. Masadaki yapıştırıcıyı dezenfektan zannederek ellerine sürdü ve sinirli bir şekilde masaya vurdu. Tam bağırıp çağıracaktı ki bu sırada yapıştırıcı hızlı bir şekilde kurudu ve elleri masaya sabit kaldı. Benden yardım istedi ve yalandan ona yardım etmeye çalışıyormuş gibi yaptım. Zaten asıl plan buydu. Onun ellerini masaya yapıştırarak sikmek istiyordum.

Ve beklenen an gelmişti. Çaresizce gecelikleriyle masaya dayanmış bir şekilde bekliyordu. Onu ellemeye başladığımda karşılık verdi ve bağırmakla tehdit etti. Bende odama benden izinsiz girip hırsızlık yapmanı babama söylerim dediğimde susarak bunlara katlanmak zorunda kaldı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • samet 2 sene ago

    buda mükemmel ama altyazısız güzel olan seyleri altyazı lutfen