Okula gitmek istemediğim için sırf evde tatsızlık çıkmasın diye sabah erkenden uyanıp okula diye çıktım ve bizimkilerin evden ayrılmasını bekledikten sonra eve geri geldim. İçeri girdiğimde koltuğa uzandım ve çavuşu tokatlayarak zevke gelmeye başladım.

Tam bu sırada dış kapı sesini duydum ve içeri biri girince benim iş yarım kaldı. Gelen kişi annemdi ve telefonda sanırım babamla konuşuyordu. Konuşmalarına kulak misafiri olduğum kadarıyla muhtemelen işten atılmıştı ve oldukça çaresizdi. Neyse bundan daha önemli olan şey ise annemin benim evde olduğumu bilmemesiydi.

Bunu öğrenirse iş babama gidebilirdi. Annem telefon konuşmasını kapatırken duşa gireceğim gibi bir kelime kullanınca hemen onu dikizleme fikri aklıma geldi. Hazır evde yalnız olduğunu zannettiği için rahat rahat üstünü çıkarırken bir süre onu izledim ve en sonunda banyoda ona yakalandım.

O bana bir şeyler anlatırken onun göğüslerine bakmaktan gözümü alamadığım için çoktan çadırı kurmuştum. Annem ise bu sorunu çözmek için biraz sürtmeme izin verdi ve beni boşalttı. Ertesi gün olduğunda ise onun giysi dolabına saklanarak onu gözetlerken yakalanınca bazı gerçekler öğrendim ve intikam isteyen annemle birlikte oldum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments