Yaz sezonunun bitmesiyle herkes kendi memleketine dönünce vaka sayıları istemsizce artmaktadır. Bu yüzden bazı ülkeler veya şehirler önlem almak adına sokağa çıkma yasakları uygulamaya başlamıştır. Annesi ile evde kalmak zorunda olan genç için bu çok iyi haber. Annesinin kalçalarına bakarak sürekli onunla yatmayı planlamaktadır.

Ona küçük şakalar yapmaya çalışıyor, televizyon kumandasını yere atıyor ve kadın mecburen eğilerek aldığında kalçalarını dikizleme fırsatı buluyor. Bir gün yatak odasında soyunduğunu görünce gözlerini ona dikerek çıplak anasının malları keserek alttan penisi okşuyor. Dövmeli kadın üzerini giyindikten sonra mutfağa geliyor ve aynı edepsiz şakalarını yapmaya devam ediyor.

Arabanın anahtarını aradığını görünce onu alıp şortun içine çükün yanına koyuyor ve kadını kızdırıyor. Bir kaç saat sonra banyodan gelen su sesine kulak vererek fişek gibi vücudu olan anneciğini gizlice seyrediyor. Tabiki bunlarla da yetinmiyor, gece uyuyan esmerin yanına giderek çekmeceden iç çamaşırlarını alarak odasına gidiyor ve koklayarak mastürbasyon yapıyor. Böyle anne mi olur dediğinizi duyar gibiyim ama merak etmeyin, en sonunda amacına ulaşmayı başarıyor 🙂

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.