Pederle boşandığından beri yeni ilişkilere adım atmak isteyen annem ne yazık ki kendisine uygun birini henüz bulamamıştı. Bu konuda epey şikayetçi olsa da asılda onun birini bulmaması benim biraz işime geliyordu çünkü sürekli olarak benimle ilgileniyordu ve bu benim hoşuma gidiyordu. Yanıp tutuştuğu her halinden belliydi çünkü gün geçtikçe evde daha açık saçık kıyafetlerle geziyordu.

Mesela mutfakta bulaşıklar ile ilgilenirken üstünde sadece içi görünen siyah iç çamaşırları vardı. Bende bu şekilde onu görünce kendime hakim olamadım ve çaktırmadan kalçalarına yaslamaya başladım. İlk başta zevk verir gibiydi fakat sonradan annem olduğu için biraz pişmanlık duyarak yanından ayrıldım.

Ertesi gün olduğunda o anları gözümün önünden silip atamadığım için aşırı bir azgınlığım vardı. Annemin o halini düşünerek çavuşu sıvazlarken birden annem eve geldi ve beni o halde yakaladı. Kendisi de dün ki olaydan etkilendiğimi bildiği için bana utanmamamı söyledi ve kendisinin de cinsel açlık çektiğini dile getirerek benimle birliktelik yaşadı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.