Punk girl olarakta bilinen rengarenk saçları olan serseri kızlardan biri olan kaşar ayanın karşısında saçlarını kesiyor. İşleri bittikten sonra makyajını da tamamlayarak parkta kaykay kayan çocukları izlemeye gidiyor. Genç dövmeli kızımız paten süren sarışın adamı çok beğenmektedir fakat bir türlü ona açılamaz. Bu adamda geçirdiği geçimsizlik sorunları sebebiyle paten eğitimi vermek için sağa sola afiş asıyor. Bunu gören kızıl saçlı hatun o afişlerden birine giderek çocuğun numarasının yazılı olduğu kağıdı kopartarak eve döner.

Hemen telefonuna sarılarak onu arar ve ilanınızı gördüm ders vermeye devam ediyor musunuz diye sohbet ederek bir buluşma ayarlar. Maksadı onunla sohbet edip yakınlaşacak bir bahane bulmak olan mor saçlı kızımızın şansı yaver gider ve hemen odasına giderek hazırlanır. Sözleştikleri saate kızın evine doğru yola çıkan adam tam saatinde orada olmayı başarır ve kapıyı çalar. Selamlaşarak tanıştıktan sonra dışarıya çıkarak eğitime başlarlar. Dengede duramadığını dile getiren kaşar adamın ellerinden tutmayı başarır.

Daha ellerinden tutarken bile içi ısınan orospu bu adamın evine gitmek için bir bahane üretmesi gerekmektedir. Yalandan yere düşerek omzunu sakatlamış gibi yapar ve birlikte oturarak sohbet ederler. Çocuğu çok fazla yorduğu ve uğraştırdığı için onu eve çağırır. Sırtının kötü olduğunu ve bir bakmasını söyleyerek arkasını döner. Önceden göğüslerine sardığı bandajı çıkartan erkek dayanamaz ve kızın dudaklarına yapışır. Bu durum ikisini birden azdırır ve kızın ellerini bağlayarak birlikte olurlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment