Babamın yeni evlendiği kadın bir harikaydı. Kendisine çok iyi bakıyor, sürekli açık saçık giyiniyordu. Ee bende bundan payıma düşeni alarak geceye malzeme çıkartıyordum. Neyse bu orospu göğüslerini estetik yaptırarak olması gerektiğinden daha da büyütmüş. Tam hayalimdeki olgun kadınlar gibi olmuştu. Mutfakta telefonumla uğraşırken bu kahpe kırmızı geceliğiyle geldi ve biraz lafladık.

İçine sütyen bile giymemişti ve bunu fırsata çevirerek onu lafa tuttum ve gizlice fotoğraflarını çektim. Nasıl olsa üvey annem diyerek arkadaşıma yollamaktan da hiç çekinmedim. Neyse cici annem uyumaya gitmişti ve bende arkadaşımla bir iddiaya girdim. Annemi eller isem bana para verecekti. Hem zevk alacağım hemde para mı? Koşarak yatak odasına gittim.

İçeri girdiğimde göz bandı ile uyuyordu ve üstü başı açılmıştı. Yanına yanaştım ve kocasının geldiğini zannetti. Bunu da fırsat bilerek hemen çavuşu çıkartarak önce eline sonra ağzına dayadım. Babamınkinden büyük olduğu için yalarken fark etti fakat azgınlığını dizginleyemediği için bacaklarını bana açtı. 😉

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.