Eve geldiğimde hanım kardeşi ve arkadaşıyla birlikte oturuyordu. Onlara selam vermek istemiştim fakat karaktersiz eşim beni onların yanında aşağılamıştı. Sanki kötü bir şey yaptım tek amacım merhaba demekti. Neyse bunlara tav olduktan sonra işten yeni geldiğim için sıcak bir duş alayım dedim. Banyoya girdiğimde sakalların uzadığını fark edince, traş olmak için yüzümü güzelce köpükledim.

Tıraşım bittikten sonra duşa girdim ve saçları güzelce şampuanladım. Kafamı yıkadıktan sonra gözlerimi açınca baldızı karşımda çıplak gördüm ve şok geçirdim. Memeleri mükemmel görünüyordu ve ne yapacağımı bilemedim. Yakalanmaktan çok korkuyordum fakat bir yandan da o memeleri ellemek istiyordum. Karımla yaşadığımız problemler aklıma geldi ve inceldiği yerden kopsun diyerek onun memeleri emmeye başladım.

Onu hemen bizim yatak odamıza götürdüm ve ırzına geçmeye başladım. Çatır çatur becerirken karım ve arkadaşı odaya geldi. Bağırıp çağırıyordu fakat umurumda değildi. Tek isteğim olan götten sikişi baldızla gerçekleştirmek oldukça zevkliydi. Karıma o an boşanıyorum senden diyerek yüzüğü fırlattım ve evli baldıza arkadan yerleştirmeye devam ettim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.