Banyodan çıktığımda nişanlımı karşımda gördüm. Azgın bir orospu gibi karşımda dikilmiş bekliyordu. Belimdeki havluyu aldı ve sikime yumuldu. Hemen onu soğuk fayanslara yasladığım gibi içine girmeye başladım. Tam bu sırada kapı çaldı ve siparişlerin geldiğini söyledi. Bir süredir konuştuğumuz cuckold fantezimi gerçekleştirmek için harika bir fırsattı.

Eşim kapıyı altsız bir şekilde açtı ve bakkalın çırağını içeriye davet etti. Eleman yok yenge gelmeyeyim falan dese de üstünü başını açarak onu yoldan çıkartmayı başladı. Bende banyoda hem onları dinliyor hemde çavuşu sıvazlıyordum. Eleman içeriye girdiği gibi karım hemen adamın pantolonuna yönelerek fermuarını açtı. Kısa bir oral seksten hemen sonra duvara yaslandı ve hadi sik beni erkeğim diye inlemeye başladı.

Eleman karıma öyle bir döşüyordu ki kıskanmadım değil. Benim hatun perişan olmuş vaziyette inlerken onları gizlice izliyordum. Eleman çok geçmeden nişanlımın amına boşaldı ve evden gitti. Karım yanıma gelip dudaklarıma öpücük kondurdu ve bacak arasından akan döllere aldırış etmeden içine girdim.

Karım olacak kadının bacak arasında başka erkeğin dölleri varken ona sokup çıkartıyordum ve bundan aşırı derecede keyif alıyordum. Ayakta yorulduğu için yatak odamıza geçtik ve onu kucağıma alarak hoplattım. Beni sürekli bakkalın çırağı daha güzel sikti diyerek kızdırıyordu. Kalçasından kavradığım gibi alttan pompalamaya başladım ve bende döllerimi içine akıtarak ona erkeğinin kim olduğunu hatırlattım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.