Her sene yaptığımız gibi bu sene de babaannemin yazlığında vakit geçiriyorduk. Havuzlu ve büyük bir evi olduğu için sahile bile gitmemize gerek kalmıyordu. Bir gün ben televizyonun karşısında yatarken beni yanına çağırdı ve havuzun kenarında güneşleneceğini söyleyerek boynuna ve omuzlarına güneş kremi sürmemi istedi.

Evde kimse olmadığı için ona yardım edecek tek kişi bendim ve hemen koşarak arkasına geçtim. Yukardan baktıkça memeleri cidden çok güzel görünüyordu. Ellememek için ne kadar kendimi zor tutsam da en sonunda elledim gitsin. Babaannemde bu durum karşısında sessiz kalınca biraz cesaretlenmiştim fakat tam bu sırada babam eve geldi ve babaannemi kolundan tuttuğu gibi içeri götürdü.

Acaba içeride ne yapıyorlar diye peşlerinden gittim ve kapıdan baktığımda içeride sikiştiklerini gördüm. Gördüklerime inanmıyor olsam da bu olaylar yaşanıyordu ve ben hiç ses çıkarmadan onları izliyordum. Bu gün bu şekilde bitip geçtiğinde ertesi gün büyük annem ile bende birliktelik yaşama fırsatı edindim. İşler gün geçtikçe karışmaya başladı ve en sonunda babamla yaptığımız plan sayesinde babaanneme grup girdik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments