Devasa memelere sahip ev hanımı sabahtan akşama kadar koca villayı temizlemeye çalışıyor. Çamaşırları yıkamak için makineye eğildiğinde ise kirlilerin arasında gözüne oğlunun kıyafetleri çarpıyor. Üstlerinde beyaz krema gibi lekeler görünce eline alıp detaylı bakıyor. Bunların 31 sonrası attırılan döller olduğunu görünce sövmeye başlıyor.

Boşa geçirilecek zamanı olmadığı için hemen bulaşıkları yıkamak için mutfağa geliyor. Tabağı keselerken arkasında ses duyunca dönüp bakıyor ki ne görsün? Donsuz oğlu sikini dikmiş annesine doğru sallayıp duruyor, bunu gören olgun karı fırçayı basıyor. Derhal gidip üzerine bir şeyler giyeceksin diyor ve dönüp ev işlerine devam ediyor. Aradan geçen 3-5 dakika içerisinde tekrardan ereksiyon halindeki penisle oğlunu arkasında görüyor.

“Yeter artık şunu indirmen gerekiyor, sana yardımcı olacağım fakat 5 dakikan var işini hızlıca bitir” diyerek bacağını tezgahın üzerine atıyor. Elbisesini sıyırıp oğlu soksun diye kasayı açıyor. Üvey anasına sokan evlat bir kaç sefer git gel yapınca erken boşalma sorunu yaşıyor. Dalgayı çıkarıp bulaşık makinesinin kapağına attırıyor.

Etrafı kirlettiği için tekrardan sayıp sövmeye başlıyor. Hatta sinirlenince konu babanda erkenden attırıyor ailecek probleminiz var diyor. Yerleri silmek için eğildiği vakit oğlan tekrardan gelip sokuyor. Bu iş böyle olmayacak anlaşılan, birinin genç adama nasıl sikmesi gerektiğini öğretmesi lazım diyerek kolundan tuttuğu gibi salona götürüyor. Geniş koltuğun üzerinde dakikalarca ensest ilişkiye giriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.