2 Saatlik Uzun Metrajlı Altyazılı Japon Filmi İle Karşınızdayız. Konulu filmimizde annesine karşı uygunsuz düşünceler beslemeye başlayan oğlan, niyetini iyice bozarak kadının iç çamaşırlarını çalmaya başlıyor. Bu iç çamaşırları ile geceleri etin suyunu sıkarak rahatlıyor ve her geçen gün annesine karşı olan düşünceleri daha da ilerliyor.

Bir kaç gün sonra ebeveynlerinin odasına gizli bir ses kayıt cihazı koyarak, annesinin inleme sesleri eşliğinde ve külotunda ki am kokusunu derin nefesiyle içine çerek asılmaya devam ediyor. Hiç bir şeyden haberi olmayan kadın bir gün oğlunun odasını elektrikli süpürge ile süpürürken, yatağın altında kendi külotunu buluyor ve ondan şüphe duymaya başlıyor. Neden böyle bir şey yaptığı hakkında bir fikri olmasa da, istemsizce korkmaya başlıyor.

Çok geçmeden korktuğu şey başına geliyor ve oğlu kocası evde yokken onu önce ellemeye başlıyor, kadın direnmek istediğinde annesine zorla sahip olmak için onu koltuğa ittiriyor ve üstüne çullanıyor. Psikolojisi bozuk olan bu genç, kendi annesine zor kullanarak tecavüz ediyor ve amının içine boşalarak kadını hamile bırakıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.