Son zamanlarda çok fazla 31 çekme isteğim olduğu için geçtiğimiz gece sabaha kadar sürekli mastürbasyon yaparak boşaldım. Peçeteleri atmak yerine odanın sağına soluna bıraktıktan sonra uyudum ve sabah okula geç kaldığım için uyanır uyanmaz odamın kapısını çekip okula gittim. En fazla ne olabilir ki eve döndüğümde toparlarım diye düşünmüştüm fakat durum pekte benim düşündüğüm gibi ilerlemedi.

Eve geldiğimde annemin odamda olduğunu ve etrafı incelediğini fark ettim. Ona hemen burayı temizleyeceğimi ve durumun göründüğü gibi olmadığını söyledim fakat beni dinlemedi. Neyse ben hemen odayı toplamaya başladım çünkü arkadaşım ders çalışmak için bize gelecekti. Bu sırada annem tekrar odama gelip bana yardımcı olacağını dile getirdiği sırada arkadaşımda geldi. Arkadaşım tam arkasını dönüp gidecekti ki annem onuda yanımıza çağırarak bize öğüt vermeye başladı ve artık spermlerimizin boşa gitmeyeceğini söyleyerek şeylerimizi ellemeye başladı.

Bir eliyle beni, diğer eliyle arkadaşımın sikini elliyordu ve bu epey heyecan vericiydi. Neyse bir süre sonra bize pantolonlarımızı çıkarmamızı söyledi. Haliyle pantolonlarımızı indirdikte annemin ağzını sikmeye başladık. Daha sonra benim yatağımda arkadaşımla birlikte sırayla üvey annemi siktik ve amcığının içine boşalarak rahatladık. Annem bu durumdan aşırı zevk almış olmalı ki bir daha sağa sola boşalacağınız zaman bana gelin, içime boşalın dedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.