Mutfakta kahvaltımı yaptığım sırada üvey annem geldi ve üzerinde sadece bir havlu vardı. Onu o halde görünce bile etkilendim ve dudaklarımı ısırmaya çoktan başladım. Annem bu sırada kendisine kahve hazırlamaya başladı ve birden üstündeki havlu yere düştü. Amını götünü memesini her yerini görünce istemeden azdım ve o odaya gidince onu dikizlemek için arkasından gittim.

Biraz kapıda onu izledikten sonra annem üstünü değiştirmeye başladı ve birden arkasını dönünce birbirimize baka kaldık. Daha sonra annem onu arzuladığımı fark etti ve beni yanına çağırarak memeleriyle oynamama izin verdi. O kadar yumuşak ve pürüzsüzdü ki çok geçmeden sikim kalktı. Haliyle annem kalkan sikimin başına oturdu ve yarrağımı vakumlamaya başladı. Devamında ise onu bir posta sikmeme izin verdi ve anne oğul sikiş yaptık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • serco 10 ay ago

    kıllı amlı doğal sarkık büyük memeli kadınların içine boşaltmaları daha güzel olacak. torununun içine boşalması, oğlundan, kaynından, kayınbabasından, dedesinden, amcasından, kardeşinden hamile kalanları görmek de harika olacak.