Annesine düşkün olan karım devamlı olarak annesini ziyarete gitmek isterdi. Bende onu kırmaz ve işimi gücümü ona göre ayarlayarak onunla birlikte ziyaret etmeye giderdim. İçine sütyen bile giymeyen mature kaynanam her zaman dikkatimi çeken bir kadındı. İçeriye girdiğimizde masaya oturduk ve biraz sohbet ettik.

Bu sırada karımla annesi arasında bir tartışma yaşandı ve benim karı sinirlenip mutfağa gitti. İçecek bir şeyler alarak orada tıngırdıyordu. Geri geldiğinde annesine hakaret etmeye başladı ve onu bu konuda uyardım. Yaptığı büyük terbiyesizlikti ve geldiği yere gitmesini söyledim. Arayı bir şekilde bulmaya çalışıyordum çünkü ikisi de benim için değerliydi.

Karım arka tarafa gidip içmeye devam ettiği sırada gözlerimi yaşlı kayın validemin memelerden alamıyordum. Bunu fark etmiş olsa gerek elini sikime getirdi. Çoktan kalkan çavuşum pantolonumun üzerinden belli oluyordu. Arsız kadına dur yapma yakalanacağız dedikçe daha da istekli elliydu. En son inceldiği yerden kopsun diyerek kendimi olayların akışına bıraktım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.