Eski eşiyle boşandıktan sonra ikinci evliliğini yapan gözlüklü adam herşeyden çok memnundur. Yeni güzel karısıyla birlikte harika bir düğün ve balayı geçirmiştir. Artık eve döndüklerine göre normal hayat onlar için başlamıştır. Hafta sonunu lüks evlerindeki jakuzinin içerisinde oturarak geçirirler. İlk evliliğinden olan oğlu hafta sonu üniversiteden tatil için eve dönmüştür.

Ebeveynlerinin yanına gelip onlara selam verir ve üvey annesiyle tanışır. Kadın yeni tanıştığı üvey oğlunu suyun içerisine çağırır. Üçü birlikte yumurta gibi yan yana sıralanıp otururlar. Azgın kadının hareketleri saymazsak her şey gayet normaldır. Çaktırmadan bacağını kaldırıp kocasının göremeyeceği bir açı yaratır ve oğlanın sikini avuçlamaya başlar.

Neye uğradığını şaşıran çocuk şaşkına döner ve sen ne yapıyorsun diye yükselir. Kadın hemen olayı ört bas etmek için suyun aşırı sıcak olduğunu söyleyip kocasını gönderir. Baş başa kaldıklarında ise genç ve dinamik sike sahip çocuğu arzulamaya başlar. Bikinisini indirip vajinasını dakikalarca yalatacaktır. Jakuzinin içerisinde geçirdikleri 32 dakikalık serüvenin sonunda kel kafalı babasının gelmesiyle yakalanırlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.