Evde kız olmak kadar zor bir şey yok. Hayatın yoruculuğu yetmezmiş gibi sürekli ev işleri yapmaktan gına gelmişti ve artık çok yorulmuş bir haldeydim. Annem sabahtan ısrarla tembihlediği için çamaşırları yıkamam gerekiyordu ve makine üst katta olduğu için bütün kirli çamaşırları yukarı çıkarmaya çalışıyordum. Bu sırada üvey ağabeyimle denk gelince ondan yardım istedim fakat şerefsiz bu benim işim değil diyerek beni tersledi ve elini bile sürmedi.

Adi herif yüzünden ağır çamaşır sepetini üst kata çıkarırken belim zarar gördü ve aşırı derecede ağrımaya başladı. Bir kaç ilaç içtim fakat pek bir işe yaramamıştı. Sanırım birinin masaj yapması gerekiyordu ve bu kişi abim olabilirdi. Bel ağrım yüzünden abimden yardım etmesi için odasına gittiğimde onu sikini sıvazlarken yakaladım.

Bende piçlik olsun diye onun fotoğrafını çektim ve bunları silme karşılığında belime masaj yapmasını istedim. Kendisi ilk başta bunu kabul etmedi ama ısrarlarım üzerine onu ikna etmeyi başarmıştım. Fakat bu şerefsiz abim masaj yaparken salakta beni ellemeye başladı. Bu durum beni azdırınca donumu sıyırmasına izin verdim ve onunla birliktelik yaşadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments