Yıllardır evli olduğum kocamla otururken birden akşama patronunun bize geleceğini söyledi. Neden bu kadar geç haber veriyorsun diye kızarken bana, şirkette ki tüm müdürlerin karısıyla sikiştiğini ve sıranın bende olduğunu söyledi. Salak salak konuşmaması konusunda onu uyardım ve böyle bir şeyin mümkün olmayacağını ona söyledim.

Beni pek dinlemedi ve akşama hazır ol diyerek yanımdan uzaklaştı. Ben böyle bir şeye müsaade etmeyeceğim için sadece yemek hazırladım ve akşamın gelmesini bekledim. Herhalde kocam bu kadar da adi birisi değildir diye düşünüyordum fakat patronu geldiğinde beni onun ellerine teslim ederek adamın beni ellemesine hiç sesini çıkarmadı.

Kocama ne kadar yalvarsam da buna engel olmayınca onun patronu beni taciz ederek arkadan zorla becerdi. Gece kıçım zonklayarak uyudum ve eşimle ayrılık planlarını düşünmeye başladım. Ertesi gün bunun tekrarı olacağını düşünce tecavüzden kaçamadığım için zevk almaya çalışarak patronuyla ilişkiye girdim.

Son gün ise kocama iyi bir ders vermek için tam bir orospu gibi hazırlanarak kendimi kocamın iş verenine sundum ve onun gözleri önünde patronu ile birliktelik yaşayarak haddini bildirdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments